22 грудня 2020, 18:32

Програму медичних гарантій продовжили до 31 березня 2021 р.

Прес-служба МОЗ

Програма медичних гарантій буде діяти до 31 березня 2021 року в тому вигляді, в якому вона існує на сьогодні. Отже, НСЗУ має продовжити договори на наступний рік, зокрема і за програмою "Доступні ліки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У контакт-центрі МОЗ впроваджено сервіс віддалених консультацій лікарів".

Про це повідомив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Вчора було ухвалено постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку реалізації Програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2021 році", яка передбачає її продовження до 31 березня 2021 року. А  нова Програма медичних гарантій вступить в дію з 1 квітня того ж року", - підкреслив очільник МОЗ. 

За словами Максима Степанова, за Програмою медичних гарантій здійснюється основна частина медичної допомоги в країні. Національна служба здоров'я України як центральний орган виконавчої влади, через який надходять всі кошти, запропонувала відмінити на перший квартал 2021 року фінансування COVID-пакету для екстреної медичної допомоги, доплати медпрацівникам, які були запроваджені з 1 вересня, а також зменшити фінансування стаціонарів, де надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

"Зрозуміло, що як Міністр охорони здоров'я я навіть теоретично не міг на це погодитися. Нами були внесені відповідні зміни, та Програму медичних гарантій продовжено в тому ж вигляді, в якому вона існує на сьогоднішній день, без будь-яких урізань чи скасування доплат. Я хочу подякувати Президенту України, Прем'єр-міністру України і членам уряду, які підтримали той варіант Програми медичних гарантій, який було внесено Міністерством охорони здоров'я", - зазначив Міністр.  

Нагадаємо, МОЗ затвердив нові критерії виклику "екстренки".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати