21 грудня 2020, 14:00

У контакт-центрі МОЗ впроваджено сервіс віддалених консультацій лікарів

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України запровадило новий сервіс надання віддалених консультацій через Національний контакт-центр із питань протидії поширенню COVID-19. Передбачається, що з часом перелік лікарів, які консультуватимуть громадян через контакт-центр, буде розширюватися.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ затвердив нові критерії виклику "екстренки"".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степановзазначає прес-служба МОЗ.

"Орієнтуючись на запити, які надходять до контакт-центру МОЗ, ми постійно розширюємо його можливості та перелік послуг, які можна отримати з допомогою наших операторів. Багато питань, які вже опрацював контакт-центр, було пов’язано з потребою громадян саме у медичних консультаціях. Через це з метою надання віддаленої консультативної допомоги МОЗ вирішило залучити до роботи у контакт-центрі медичних працівників", - заявив Міністр.

Максим Степанов зазначив, що наразі контакт-центром МОЗ вже надано більше 350 медичних консультацій. Планується, що після аналізу запитів буде збільшено кількість медичних працівників, залучених у віддалених консультаціях.

"Ситуації бувають різні - хтось немає сімейного лікаря, а хтось не може йому додзвонитися. Зараз у постійному режимі ми аналізуємо оброблені контакт-центром запити задля розширення переліку фахівців, які надаватимуть віддалені консультації. Наше головне завдання - надати ефективну, швидку та якісну допомогу всім, хто звернувся в контакт-центр МОЗ із питаннями щодо COVID-19", - підкреслив очільник МОЗ.

Нагадаємо, в Україні спрощено процес закупівлі лікарських засобів для лікування COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати