27 лютого 2020, 11:05

Президент підписав зміни до закону про ЄСВ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", який Верховна Рада підтримала 16 січня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон, що продовжує реформу податкової та митниці".

Про це зазначається на Інформаційному управлінні Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроект  №1209-1 від 19.09.2019 розроблений з метою узгодження положень низки Законів України із положеннями Податкового кодексу України у зв’язку із прийняттям проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Серед ключових пропозицій законопроекту:

  • зміни до Закону про єдиний соціальний внесок в частині уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску, зміни розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом про ЄСВ. Уточнення механізму адміністрування та механізму оскарження рішень щодо донарахування по ЄСВ;
  • зміни до Закону про державну підтримку сільського господарства, зокрема, щодо внесення уточнення до формули розрахунку питомої ваги вартості реалізованих сільськогосподарських товарів, при досягненні якої у сільськогосподарського товаровиробника виникає право на отримання бюджетної дотації;
  • зміни до Закону про митний тариф, які передбачають встановлення ставки мита на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання за допомогою підігрівача з електронним управлінням;
  • зміни до Закону про судовий збір в частині встановлення максимальної величини ставки судового збору за поданням до адміністративного суду апеляційної або касаційної скарги на рішення суду.

Реалізація положень закону дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігатиме використанню агресивних схем податкового планування, сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі, вдосконалить процедуру адміністрування податків та зборів, а також сприятиме дотриманню принципу справедливості оподаткування.

Нагадаємо, Президент утворив робочу групу з питань медичної реформи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати