22 лютого 2020, 10:45

Президент утворив робочу групу з питань медичної реформи

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Президент України Володимир Зеленський утворив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я та затвердив її склад.

Читайте також: "Понад 200 приймальних відділень має з’явитися в Україні до кінця року".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України. 

Відповідний указ № 55/2020 Глава держави підписав 21 лютого..

У документі зазначається, що робоча група має до 1 березня 2020 року проаналізувати перебіг реформування системи охорони здоров'я України. Зокрема, стосовно реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної допомоги та готовності закладів охорони здоров'я до реалізації цих гарантій для інших видів меддопомоги.

За результатами цього аналізу робоча група має внести пропозиції для подальшого реформування вітчизняної медицини: щодо фінансування, удосконалення системи підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів, інших медичних працівників, підвищення рівня їхньої заробітної плати, наукового супроводу системи охорони здоров'я.

Очолив робочу групу голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький. До її складу також увійшли такі досвідчені лікарі, як Ілля Ємець, Борис Тодуров, Андрій Безносенко, Олександр Усенко, представники різних медичних закладів та профільних вишів.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, Президент ветував закон про єдиний рахунок для податків (із «тютюновою» правкою).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати