30 березня 2021, 16:07

Парламент затвердив видатки для Мінагрополітики

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проект Закону щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Видатки на здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами буде збільшено на 600 тис грн: законопроект

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Постановою КМУ від 28.12.2020 №1344 скасовано рішення про реорганізацію Мінагрополітики шляхом приєднання до Мінекономіки та доручено Мінагрополітики та Мінекономіки у місячний строк забезпечити підготовку та внесення до проектів положень про відповідні центральні органи виконавчої влади та пропозицій щодо внесення змін до актів, що випливають з цієї постанови.

Постановою КМУ від 17.02.2021 №124 «Деякі питання діяльності центральних органів виконавчої влади» затверджено Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України.

З метою забезпечення бюджетного фінансування діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України законопроектом № 5197-2 пропонується внести зміни, відповідно до яких затверджено видатки Мінагрополітики шляхом перерозподілу видатків, які затверджено Мінекономіки та Міндовкіллю.

Законопроект передбачає внесення змін до додатків №3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік» та №4 «Повернення кредитів до Державного бюджету України та розподіл надання кредитів з Державного бюджету України в 2021 році», затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати