28 вересня 2020, 17:49

Оподаткування мобільних операторів: які зміни потрібні?

Прес-служба Мінцифри України

Систему оподаткування операторів мобільного зв’язку треба реформувати - вважають Асоціація GSMA разом з міжнародною консультаційною компанією EY.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як змінюється будівельний ринок у період цифрової трансформації".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Зазначається, що оператори інвестують значні кошти в розвиток інфраструктури. Це потрібно і для підвищення якості наявних мереж, і для побудови нових, зокрема, мереж 4G. Тому дійсно певні кроки для оптимізації оподаткування потрібні. І вони вже робляться з боку держави.

"Мінцифри підтримує прозорість оподаткування ринку телекомунікацій. До того ж ми вважаємо доцільними деякі пропозиції експертів, що пролунали на заході в Американській торгівельній палаті. І вони вже закріплені в галузевих законопроектах", - ідеться у повідомленні.

Зокрема, йдеться про:

- законопроект № 3014 "Про електронні комунікації", в якому передбачається розробка методики розрахунку рентної плати за користування радіочастотним ресурсом, що може враховувати запити операторів.

- законопроект № 2041 "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо оподаткування постачання міжнародних електронних комунікаційних послуг та послуг міжнародного роумінгу, які надають оператори електронних комунікацій України на користь іноземних операторів електронних комунікацій). Цей документ передбачає забезпечення можливості нарахування ПДВ кредиту на експорт мобільних послуг з 2021 року.

Нагадаємо, презентовано новий освітній курс для державних службовців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати