27 квітня 2021, 18:36

Нардепи попередньо підтримали заборону реклами електронних сигарет

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо заборони реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Визначено органи ліцензування з оптової торгівлі підакцизними товарами"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Автори, керуючись пріоритетністю забезпечення збереження здоров'я нації, враховуючи відсутність альтернативних шляхів вирішення проблеми, пропонують заборонити  рекламу електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Тому законопроектом передбачається внесення змін до статті 22 Закону «Про рекламу», якою регулюється реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, поширивши її дію на електронні сигарети і рідини, що використовуються в електронних сигаретах.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, визначений головним з опрацювання законопроекту, пропонує під час доопрацювання законопроекту до другого читання поширити дію статті 22 Закону «Про рекламу» також на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням та пристрої для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.

Проект Закону зареєстровано за № 4212.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати