27 лютого 2021, 13:00

Визначено органи ліцензування з оптової торгівлі підакцизними товарами

Прес-служба Головного управління ДПС у м.Київ

У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 № 1308, територіальні органи ДПС з 01 січня 2021 року визначено органами ліцензування з оптової торгівлі підакцизними товарами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДПС: Змінено умови подачі заявок щодо підакцизного пального"

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у м. Києві.

Тому суб’єкти господарювання, які мають намір отримати, переоформити, внести черговий платіж за ліцензії на право оптової торгівлі спиртом етиловим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах та пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним мають звертатися до головних управлінь ДПС в областях та м. Києві за місцезнаходженням суб’єкта господарювання (основне місце обліку).

Якщо місцезнаходження суб’єктів господарювання – м. Київ, то із заявою для отримання ліцензії на право оптової торгівлі  необхідно звертатись до ЦОП Головного управління ДПС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати