12 серпня 2020, 13:02

МОЗ розробило зміни до карантину

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови Уряду, яка визначає правила карантину в Україні. Відповідна ініціатива буде винесена на розгляд Кабінету Міністрів 12 серпня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ презентувало стратегію розбудови системи трансплантації України до 2023 року".

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Нові зміни до карантину - це оптимальна форма нової реальності, щоб карантинні обмеження були максимально комфортними для українців і при цьому забезпечували стримування коронавірусу. Ми вирішили зробити ще зручнішими та зрозумілішими критерії, за якими визначається територіальна приналежність регіону до зони небезпеки: червоної, помаранчевої, жовтої чи зеленої", - наголосив Максим Степанов.

Зміни стосуються, зокрема, показників, за якими визначається приналежність адміністративної одиниці до карантинної зони.

"Йдеться про динаміку захворюваності та кількість випадків захворювання, і ми пропонуємо об’єднати це в один показник - і рахувати, виходячи з кількості нових випадків на 100 тис. населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник", - заявив Максим Степанов.

Окрім того, Міністр зазначив, що МОЗ вносить зміни до пункту про кількість заповнених ліжок. "Ми намагалися врахувати всі нюанси. Ми запровадили коефіцієнти щодо кількості людей, які проживають на території адміністративної одиниці. Ми вдосконалили постанову з точки зору її зрозумілості. Також ми вдосконалюємо роботу з контактними хворими. Дуже важливо працювати із людьми на самоізоляції, які повинні залишатися вдома", - резюмував Максим Степанов.

Нагадаємо, Кабмін врегулював порядок перевезення органів для трансплантації.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати