27 лютого 2020, 12:13

Мінекоенерго відкриває дані про використання природних ресурсів

Прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля

У рамках проекту GIZ «Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) у Вірменії, Грузії та Україні» та на виконання Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» було презентовано Портал ІПВГ – онлайн інструмент згідно з яким звітування компаній буде електронним і систематичним.

Читайте також: "Мінекоенерго розробило проект Єдиної екологічної платформи - “ECO Platform”".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Мінекоенерго підтримує імплементацію ІПВГ в Україні та загальний тренд на діджиталізацію звітності», - повідомив Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель.

Як зазначив Олексій Оржель, це спростить взаємодію між інвесторами, видобувними компаніями та державними службами. Також даний інструмент буде корисним для аналізу реалізації політики енергетичного переходу України, де основними пріоритетами є екологізація енергетики та скорочення енергоємності валового внутрішнього продукту.

Також, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин зауважив, що результатом електронного звітування стане можливість більш якісного контролю державою та громадськістю платежів до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, в Україні створено Координаційний центр з питань промисловості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати