26 лютого 2020, 18:51

Мінекоенерго розробило проект Єдиної екологічної платформи - “ECO Platform”

Прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля

Мінекоенерго розробило проект Єдиної екологічної платформи. “ECO Platform” - електронна комунікаційна система взаємодії суспільства та органів виконавчої влади, здатна оперативно реагувати на запити суспільства щодо використання природних ресурсів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні створено Координаційний центр з питань промисловості".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля.

Система дозволить суб'єктам господарювання в режимі 24/7 ознайомлюватися з інформацією про спільні обмежені ресурси та їх використання; через «єдиний  кабінет» обрати на публічній електронній карті об’єкт та одразу подати заявку на оформлення дозвільних документів або проведення аукціону; взяти участь в аукціоні за право доступу до природного ресурсу; відстежувати етапи отримання права на користування природним ресурсом; отримати дані екологічного моніторингу; надавати відповіді на запити, отримувати, обробляти, використовувати і зберігати інформацію, надану громадянам; передавати інформацію до природоохоронних органів; надавати інформацію про легальність використання природних ресурсів та тощо.

Концепцію Єдиної екологічної платформи розроблено за участі експертів Офісу ефективного регулювання BRDO.

Нагадаємо, Держенергоефективності очолить віце-президент Energy Club.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати