06 липня 2022, 15:11

Мінцифра вручила «Відзнаку миру» компанії Amazon

Пресслужба Мінцифри

"Відзнака миру" — це нагорода, запроваджена Президентом України для компаній та корпорацій, урядів, посадовців, світових політиків, які найбільше підтримували Україну та допомагали в боротьбі з російським агресором.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У "Дії" запускають тестування пенсійних посвідчень та посвідок на проживання"

Amazon AWS активно підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Компанія допомогла врятувати нашу цифрову інфраструктуру під час війни. Зокрема, критично важливою була міграція державних реєстрів України та критичних баз даних у хмарне середовище Amazon AWS.А ще з перших днів війни заборонила реєстрацію нових клієнтів з росії та білорусі.

Також під час зустрічі у Лугано Михайло Федоров з Директором з питань державної трансформації Amazon AWS Ліамом Максвеллом обговорили подальшу співпрацю у напрямах діджитал-лендлізу та післявоєнної відбудови України. Максвелл зазначив, що компанія готова допомогти із технологічними рішеннями для цифровізації держсектору та судової системи.

Нагадаємо, "Відзнаку миру" від України вже отримали компанії Google та Microsoft.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати