25 травня 2022, 13:42

Google першим отримав від України «Відзнаку миру»

Пресслужба Мінцифри

Google стала першою компанією, що отримала нагороду «Відзнаку миру», яку запровадив Президент України Володимир Зеленський. Її вручив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час зустрічі з Караном Бхатією в Давосі в межах Міжнародного економічного форуму.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "43 тис. ноутбуків отримають українські вчителі від Google"

З початку повномасштабного вторгнення Google.org і співробітники Google зробили мільйонні пожертвування та надали гранти на суму $45 млн. Крім того, компанія однією з перших застосували санкції проти росії.

«Важливим кроком також було приєднання до санкцій. Призупинення реклами Google в Росії, співпраці з російськими рекламодавцями. А також відмова в нових реєстраціях у хмарних сервісах, GooglePay та функції монетизації для YouTube в Росії. Крім того, з перших днів Google блокував рекламу та намагався забезпечити висвітлення війни найбільш коректним чином. З початку війни YouTube видалив понад 9000 каналів і 70 000 відео, які спотворювали правду про російську агресію», — наголосив Михайло Федоров.

Уже 26 лютого Google на невизначений термін призупинив монетизацію російських державних ЗМІ у всьому світі, зокрема RT та Sputnik, а потім 2 березня YouTube заблокував усі канали, пов'язані з усіма російськими державними ЗМІ у Європі. Також Google також розширила кіберзахист для облікових записів українців. Дуже важливим для наших державних ресурсів та ЗМІ став Project Shield — Україна вдячна за безоплатний необмежений захист від DDoS-атак.

Своєю чергою Каран Бхатія наголосив: «Війна в Україні та викликана нею гуманітарна криза є руйнівними. З початку війни ми прагнули допомогти чим могли. Ми виділили понад 45 мільйонів доларів на гуманітарну підтримку та працюємо над тим, щоб наші інструменти були максимально корисними — надаючи доступ до перевіреної інформації та допомагаючи в боротьбі з кібератаками. Для нас велика честь, що наша робота була відзначена цією спеціальною “Відзнакою миру” від Президента України Володимира Зеленського. Ми продовжуватимемо співпрацювати з українським урядом, щоб надавати більше підтримки, допоки в цьому є необхідність».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати