27 лютого 2021, 9:14

Коли подавати декларації платникам єдиного податку другої групи

Прес-сдужба Головного управління ДПС у м. Києві

Платники єдиного податку ІІ групи ФОП за результатами календарного року мають подати податкові декларації до 02 березня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також : "Зміни до податкового законодавства, які набули чинності 1 січня 2021 року"

Головне  управління ДПС у м. Києві повідомляє, що платники єдиного податку ІІ групи фізичні особи – підприємці за результатами календарного року подають податкові декларації протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто до 02 березня 2021 року.

Відповідно до п. 296.2 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку другої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій, зокрема, відображаються обсяг отриманого доходу та щомісячні авансові внески.

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року (п. 295.1 ст. 295 ПКУ).

Сплата єдиного податку платниками другої групи здійснюється за місцем податкової адреси.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати