05 червня 2020, 13:20

Київ поки не відкриватиме ресторани та басейни

Прес-служба КМДА

Київ поки не відкриватиме ресторани і кафе та басейни


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Випускники в Києві можуть самі вирішувати: здавати ЗНО чи ні".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Уряд, як ви знаєте, дозволив більшості міст, де показники в межах визначених, перейти до наступного етапу послаблень, зокрема, відкрити з 5 червня ресторани і кафе та басейни. У Києві на сьогодні один із трьох показників - щодо кількості хворих на сто тисяч населення - перевищує норму. І сьогодні становить 14,9. Тому ми не можемо ризикувати здоров’ям людей і запроваджувати ще більші послаблення. Я розумію бізнес, розумію, що йому треба працювати. Але ми ж не хочемо знову повернутися до карантину?", - підкреслив Віталій Кличко.

За словами мера, рішення щодо роботи у столиці ресторанів та басейнів місто ухвалюватиме окремо. "Рішення щодо роботи в столиці ресторанів і басейнів місто ухвалить окремо, виходячи із ситуації із захворюваністю в найближчі дні. Тобто, комісія із надзвичайних ситуацій міста розгляне це питання після вихідних, наступного тижня", - наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві відновили роботу спортивні школи та спортивно-масові заходи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати