03 червня 2020, 18:49

Випускники в Києві можуть самі вирішувати: здавати ЗНО чи ні

Прес-служба КМДА

Міська влада наголосила на тому, що зовнішнє незалежне оцінювання у столиці відбудеться, але участь можуть взяти лише ті, кому воно необхідне для вступу до українських вишів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вступ без ЗНО: для абітурієнтів з Криму і Донбасу розширили можливості".

Про це розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє прес-служба КМДА.

"Зовнішнє незалежне оцінювання в столиці відбудеться! Ми пропонуємо в умовах карантину дати змогу взяти участь у тестуванні лише тим, кому воно потрібно для вступу до українських ВНЗ! Решта випускників при потребі буде мати змогу пройти ЗНО в будь-який наступний рік", – пояснив у дописі Валентин Мондриївський.

Він наголосив, що головною метою цього рішення є запобігання спалаху пандемії у Києві. Попри те, що учасники тестування будуть максимально убезпечені від ризику захворювання, завдяки контролю стану здоров’я та заходам із дезінфекції, адже карантин ще триває, і загроза повністю не усунена.

"Пропозиція столичних фахівців – це пропозиція для всієї країни. Запроваджуючи карантинні обмеження, ми зупинили поширення коронавірусу і маємо і надалі робити все можливе для нашої з вами безпеки. Наша позиція відповідає вимогам закону та часу, в якому ми з вами зараз живемо", – заявив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня - 10 серпня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати