27 квітня 2020, 17:26

Київ має план послідовних дій щодо послаблення обмежень, - Кличко

Прес-служба КМДА

Київ підготував план послідовних дій щодо послаблення обмежувальних заходів. Проте є рішення, що повинні ухвалити Кабінет Міністрів України та Верховна Рада України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві очікують пік захворюваності на коронавірус на початку травня".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Київ, як я говорив, готується до послаблення обмежень і відновлення економіки міста. Ми вже підготували необхідні для цього рішення і маємо план послідовних дій. Але не всі важливі і необхідні кроки - в повноваженнях місцевої влади. І є рішення, що в компетенції уряду і Верховної Ради", - сказав мер.

Він висловив переконання, що уряд і парламент повинні невідкладно збільшити розмір бюджетної програми на відкриття підприємницької діяльності. "Сьогодні в Держбюджеті закладені кошти максимум на 8,5 тис. майбутніх підприємців, а таких повинно бути мінімум 100 тис. Ця програма буде спрямована в першу чергу на тих, хто втратив роботу, та українців, які повернулися з-за кордону і готові створювати бізнес та робочі місця", - зазначив Віталій Кличко.

Також мер наголосив на важливості створення державної кредитної програми для виробників: "Необхідно впровадити державну кредитну програму для виробників, які створюватимуть нові робочі місця. Із нульовою ставкою за кредитом. Так ми зможемо не тільки відновити виробництво, а й використати кризу для імпортозаміщення та  збільшення експорту".

При цьому він підкреслив, що необхідно надати органам місцевого самоврядування право регулювати розмір і базу оподаткування місцевих податків та зборів - за видами діяльності, вже сьогодні, не очікуючи нового бюджетного року.

Читайте також: "У Києві за порушення самоізоляції склали 66 протоколів".

Водночас пан Кличко нагадав, що карантин в Україні уряд продовжив до 11 травня та оприлюднив етапи його майбутніх послаблень, однак столична влада має зауваження щодо запропонованого плану дій: "У Києва є деякі зауваження щодо переліку та послідовності кроків. І цього тижня ми оприлюднимо, що на першому етапі пропонує і збирається робити столиця", - сказав Віталій Кличко.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати