01 квітня 2021, 8:27

Китайські вакцини: є думка експертів ВООЗ

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

ПЕРЕКЛАД. Препарати китайських компаній Sinopharm і Sinovac «безпечні та ефективні» в запобіганні COVID-19, але немає даних про їх застосування у літніх людей, – заявила в середу група експертів, які консультують Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) по вакцинам (SAGE).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вакцини, виробленої цього року, вистачить на 70% світового населення. Але розподіл інший"

«Вакцини показують (...) хорошу ефективність проти COVID-19 при симптоматичному захворюванні, але немає даних для літніх людей або тих, хто страждає іншими захворюваннями», – заявила група SAGE. Напередодні Національна комісія охорони здоров’я Китаю оголосила, що до 23 березня в КНР було вакциновано 114,59 млн осіб.

З 1 квітня китайська влада почне масову кампанію вакцинації від COVID-19 у провінції Юньнань, де в середу в місті Жуйлі було діагностовано дев’ять нових випадків зараження коронавірусом.

 Вакцина державної фармацевтичної групи Sinopharm була схвалена Державним управлінням медичних продуктів Китаю 31 грудня 2020 року. Препарат Sinovac Biotech вийшов на китайський ринок 6 лютого.

Джерело

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати