19 травня 2020, 12:16

Карантин в Україні продовжать до 22 червня

Укрінформ

Загальний карантин в Україні продовжиться до 22 червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 22 травня запрацює громадський транспорт, а з 25-го - дитячі садки, - Шмигаль".

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

"Наразі ми відслідковуємо динаміку по Польщі, найбільш схожий сценарій. Тому на плато ми будемо ще перебувати. Однак ми не можемо враховувати сезонність, оскільки ще не розуміємо, як вірус себе буде вести влітку в наших умовах. Тому питання в тому, що ми говоримо, що десь до 22 червня будемо подовжувати карантин, але він буде адаптивний із пом'якшувальними заходами. Все буде залежати від епідситуації", - розповів пан Ляшко.

За його словами, якщо буде стрімке зниження випадків захворювання на коронавіурус, то карантин можуть скасувати раніше.

Так, Уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин із метою протидії поширенню COVID-19. Зокрема, було зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення. З 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі і для авіасполучення.

24 квітня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оприлюднив план виходу з карантину в Україні, який складається з 5 етапів. Перші послаблення карантинних обмежень в Україні стартували з 11 травня.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо посиленого тестування на COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати