23 жовтня 2020, 11:50

Кабінет Міністрів України ухвалив ряд кадрових рішень

Прес-служба КМУ

22 жовтня відбулось позачергове засідання Уряду, на якому було ухвалено низку кадрових рішень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позов екс-держсекретаря МЗС щодо свого звільнення: ОАСК відкрив провадження у справі"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Зокрема, Уряд  визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків Голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України.

Разом з цим тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України покладено на заступника Голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.

Окрім цього, були ухвалені кадрові рішення у структурі органів галузі містобудування: прийнято рішення про відсторонення Юрія Васильченка з посади Голови Державної інспекції містобудування та Олексія Башкірова з посади Голови Державної сервісної служби містобудування України.

Також Уряд  визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Богданом Федоренком.

Нагадаємо, Голова ДСА України Зеновій Холоднюк подав у відставку.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати