19 травня 2020, 19:38

Геннадія Чижикова переобрано Президентом ТПП України

ТПП України

У ТПП України відбувся черговий з'їзд, що збирається один раз на п'ять років.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифри проводить обговорення законопроекту про віртуальні активи".

Пио це повідомляє ТПП України.

За його результатами Геннадія Чижикова було обрано президентом ТПП України.

Також затверджено склад нової Ради ТПП України, до якої увійшов 91 представник, серед яких керівники бізнесу, представники комітетів, котрі представляють всі регіони України та галузі економіки України.

"Мої пріоритети у роботі, як і раніше, базуються на партнерстві, взаємній зацікавленості у досягненні цілей і захисті законних прав та інтересів наших членів. Палата - відкрита, гнучка організація, здатна відповідати на виклики  часу.

Ми довели, що можемо трансформуватися та бути ближчими до бізнесу, першими чути про його проблеми, доносити до влади та сприяти у вирішенні. Я дякую усім за довіру. Разом ми продовжимо робити  Палату комфортною платформою для комунікацій", - зазначив Геннадій Чижиков.

Також розроблено Стратегію, за напрямами якої організація працюватиме у найближчі п'ять років, а також визначено 7 стратегічних цілей, які формують основні напрями діяльності на найближчі 5 років. Серед них - GR-вектор, просування експорту, арбітраж, цифровізація тощо.

Нагадаємо, ВРП внесе Президентові подання про призначення 38 кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати