24 березня 2021, 14:10

Facebook створить версію Instagram для дітей віком до 13 років

Гігант соціальних медіа заявляє, що розглядає можливість впровадження нової версії програми та батьківського контролю для безпечного використання дітьми платформи обміну фотографіями. Про це повідомляє британська газета The Guardian.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Антимонопольні розслідування щодо технологічних гігантів: Великобританія посилює контроль"

Facebook розглядає можливість запуску версії своєї популярної платформи для обміну фото в соціальній мережі Instagram для дітей. Компанія оголосила, що почне створювати нову версію для дітей віком до 13 років, щоб надати їм безпечне користування програмою. Наразі компанія забороняє особам, які не досягли цього віку, взагалі створювати облікові записи на платформі.

Представник Facebook повідомив, що компанія вивчає «батьківську версію» Instagram, подібну до програми Messenger Kids, призначеної для дітей від 6 до 12 років. «Діти все частіше запитують своїх батьків, чи можуть вони приєднатися до додатків, які допомагають їм не відставати від своїх друзів. На сьогодні варіантів для батьків не так багато, тому ми працюємо над створенням додаткових продуктів, якими зможуть керувати батьки та які підходитимуть для дітей»,– сказав прес-секретар. «Ми вивчаємо можливість впровадження батьківського контролю в Instagram, щоб допомогти дітям не відставати від своїх друзів, відкривати нові захоплення та інтереси».

Компанія зазначила, що хоч при реєстрації в Instagram просять вказати свій вік, проте часом люди обманюють щодо своєї вікової категорії. Facebook заявив, що виправить це, використовуючи штучний інтелект для визначення віку людей, які реєструються у програмі.

Компанія також оголосила про плани впровадити нові функції безпеки, включно із забороною дорослим надсилати повідомлення особам до 18 років. Також будуть відправлятися зауваження та попередження особам, які надсилають велику кількість запитів до друзів або повідомлень людям, молодшим за 18 років. Підліткам також буде запропоновано при реєстрації розміщувати свої профілі в приватних секторах.

Опубліковане в лютому дослідження австралійського Уповноваженого з питань безпеки щодо використання інтернету підлітками показало, що 57% австралійських дітей використовують Instagram, 30% повідомили , що переписувалися з незнайомцями, а 20% зустрічали невідповідний і небажаний контент на сайтах соціальних медіа. Тому питання безпеки дітей в інтернеті зараз має бути пріоритетним для технологічних гігантів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати