11 листопада 2021, 13:07

ЄС змінив правила в'їзду для громадян України

Пресслужба МЗС

9 листопада 2021 року Рада ЄС прийняла рішення про виключення України із переліку третіх країн, громадяни яких можуть здійснювати несуттєві (туристичні) поїздки до ЄС, з огляду на погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Україні та Європі у цілому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд спростив порядок оформлення в'їзних українських віз для іноземних студентів"

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Зважаючи на рекомендаційний характер рішень ЄС, кожна держава-член ЄС самостійно регламентує вимоги до в’їзду та може встановлювати окремі правила для відповідних категорій громадян з інших країн.

Виключення України зі списку прокоментував очільник МЗС України Дмитро Кулеба і запевнив, що радикальних змін для українців зараз не буде. А дипломати працюють, щоб змін взагалі не було.

мзс новина

Україна була у цьому безпечному переліку з липня цього року, але ситуація з коронавірусом в Україні за останній місяць різко погіршилась. Правила в'їзду в кожну країну ЄС українці мають ретельно перевіряти перед поїздкою на спеціальній карті МЗС.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати