24 жовтня 2020, 11:15

Coca-Cola: ревізія брендів

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Компанія Coca-Cola в рамках поновлення глобального портфеля до 31 грудня ц.р. відмовиться від виробництва близько 200 брендів. "На пенсію" відправлять, в тому числі, дієтичну газовану воду TaB, кокосову воду ZICO, Coca-Cola Life, Diet Coke Feisty Cherry та низку регіональних пропозицій, повідомляється на офіційному сайті компанії. Популярні Sprite і Fanta з виробництва прибирати не планують.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рейтинг світових брендів Best Global Brands 2020"

"Мова йде про те, щоб продовжувати слідувати за споживачем і дуже цілеспрямовано вирішувати які з наших брендів найбільше заслуговують наших інвестицій і ресурсів, а також вживати жорсткі, але важливі кроки для виявлення тих продуктів, які втрачають актуальність і тому повинні покинути наш портфель", - зазначила Кет Кутцер, глобальний керівник відділу інновацій та маркетингу Coca-Cola.

На сайті компанії зазначається, що припинення випуску окремих продуктів з низькою популярністю вивільнить ресурси для інвестування в інші перспективні торгові марки. Відзначається, що плани з перегляду портфеля Coca-Cola почалися задовго до спалаху COVID-19, проте пандемія і зміна споживчої поведінки змусили керівництво швидше прийняти рішення.

За словами представників Coca-Cola, чиста виручка компанії за третій квартал 2020 року знизилася на 9% до 8,7 млрд доларів через скорочення споживання напоїв поза домом, оскільки ресторани в деяких регіонах і країнах залишалися закритими і менше людей їли поза домом.

Business Insider повідомляє, що в доходах Coca-Cola домінують її найбільші бренди, такі як Coke, Sprite і Fanta. У липні більше половини брендів компанії принесли їй всього 2% її доходу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати