20 грудня 2021, 10:49

Чи може забудовник скоригувати червоні лінії?

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Зміна червоних ліній може відбуватися лише у разі розроблення або внесення відповідних змін у існуючий ДПТ та його затвердження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На об’єкти незаконного будівництва накладатимуть тимчасовий арешт: Рада підтримала законопроєкт"

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

«Згідно зі статтею 19 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» червоні лінії входять до складу детального плану території. Він розробляється сертифікованими розробниками на вимогу органів містобудування та архітектури», - зазначив Юрій Тацій. Таким чином, щоб змінити положення червоних ліній, потрібно внести зміни до ДПТ. 

Загалом червоні лінії – один з найважливіших обмежуючих елементів у містобудуванні. Він дозволяє зберегти дорожньо-транспортну інфраструктуру, врегулювати забудову та забезпечити прокладання інженерних мереж.

«Раніше визначення червоних ліній було неврегульованим. Фактично, забудовник міг скоригувати ці межі так, як йому зручно. Кожен із вас точно бачив результати таких змін: це транспортний колапс на тих, чи інших перехрестях, погіршення або знищення пішохідної інфраструктури, складнощі у пошуку потрібної адреси», - додав Юрій Тацій. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати