Згідно з опитуванням, проведеним порталом із працевлаштування CV-Library, близько 80% британських бухгалтерів та фахівців з фінансів перебувають у стані стресу через пошуки нового місця роботи в сучасних умовах. Один з чотирьох опитуваних (23,8%) визнає, що йому довелося призупинити пошук через коронакризу.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "В Австралії технологічні компанії змусять фінансово підтримувати ЗМІ".
Про це повідомляють у ПАБУ.
Так, 50% тих, хто був змушений зробити паузу, заявили, що відновлять пошук роботи тільки після повного зняття карантинних обмежень. 30% зізналися, що розпочнуть працювати наприкінці року, а 10% заявили, що будуть розглядати нові варіанти вже у 2021 р.
Опитування показало, що ті респонденти, які наразі не працюють, найбільш відчутно переживають стрес через потребу пошуку нового місця роботи: серед безробітних цей показник становить 95%, а 66,7% тих, хто перебуває у вимушеній відпустці, визнають, що в них схожі відчуття. Цей показник дещо нижчий для людей, що працюють повний або неповний день, - 62.5%.
Серед опитаних бухгалтерів та фахівців з фінансів, які не переставали шукати роботу під час карантину, лише 6,3% змогли знайти собі нове місце. Водночас цей показник набагато вищий для громадського сектору - 53,3%, сфери нерухомості - 42,9%, рекрутингу - 37,5%, виробництва - 32%, соціального забезпечення - 24%.
Лі Біггінс (Lee Biggins), засновник та CEO CV-Library, сказав: "Нове десятиліття породжує бажання до змін, тому багато людей мали великі плани на 2020 р. Змінити роботу, заснувати власний бізнес чи розпочати новий кар’єрний шлях. На жаль, пандемія коронавірусу збила весь світ з ніг та змусила відкласти всі свої плани, що призвело до напруженості та невизначеності.
Для роботодавців та рекрутерів той факт, що велика кількість людей мають бажання змінити роботу, є дуже позитивним. Однак ми знаємо, що організаціям доводиться ухвалювати надскладні рішення щодо подальшої долі своїх працівників. Кількість вакансій скорочується, можливості обмежені останні декілька місяців, тож природно, що люди, які шукають роботу, дещо нервують.
Певні галузі зазнали значно більшого негативного пливу пандемії, аніж інші. Ми бачимо, що публічному сектору та сфері соціального забезпечення є що запропонувати кандидатам. Це складний час для найму нових працівників, тому радимо ретельно переглядати кожне резюме. Комунікація стане ключовим елементом на цьому етапі".
Нагадаємо, Японія робить правила ведення обліку більш гнучкими.