07 грудня 2020, 12:00

14,5 млн грн хочуть витратити на рекламу від МОЗ і Офісу Президента

Transparency International Ukraine

Державне підприємство "Центр захисту інформаційного простору України" оголосило 4 закупівлі рекламних послуг в Prozorro наприкінці листопада. Загальна їхня очікувана вартість становить 14,5 млн грн. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уникнути карантину буде дуже складно, і є ймовірність його запровадження у січні, - Зеленський"

Згідно з умовами аукціонів, їхні переможці мають надати всі послуги до кінця цього року. Тобто протягом кількох останніх тижнів грудня. 

У телефонній розмові фахівчиня Центру пояснила, що в межах цих закупівель шукають підрядників для двох рекламних кампаній. 

Перша — просвітницька, пов’язана з COVID-19. Соціальну рекламу на майже 9 млн грн планують поширювати в інтернеті, національних ЗМІ та радіостанціях. Водночас у тендерній документації до аукціонів йдеться про те, що за ці кошти мають поширювати інформацію про реформи уряду. 

Дві інші закупівлі, за словами фахівчині ДП, оголосили на запит Офісу президента України. Ця кампанія націлена на популяризацію України за кордоном. Зокрема, там планують поширювати відео про інвестиційний клімат України. Одну закупівлю — послуг з поширення інформаційних матеріалів в європейських ЗМІ — відмінили, бо на торги прийшов лише один учасник. Щодо другого аукціону, переможця вже обрали, але з ним ще не підписали договір. 

Для порівняння, станом на 19 листопада на закупівлі страхування медиків з початку року витратили лише 5,7 млн грн. 

Детальніше на сторінці DOZORRO у фейсбуці. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати