17 січня 2022, 18:28

Атака на Prozorro Infobox не вплинула на роботу системи закупівель Prozorro

Пресслужба Держспецзв’язку

Сьогодні о 8 ранку на сторінці форуму Prozorro Infobox з’явилося повідомлення, аналогічне тим, що були використані під час кібератаки на інші державні сайти 14 січня. Наразі сторінка вимкнена, а фахівці проводять розслідування та працюють над оперативним відновленням роботи форуму.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку.

Форум Prozorro Infobox є окремою системою, яка не пов'язана із системою закупівель Prozorro. За наявною інформацією ані інформаційний ресурс Prozorro Infobox, ані сам портал Prozorro не постраждали. Система публічних закупівель працює у штатному режимі.

У разі підозри чи виявлення ознак атаки слід невідкладно звертатися до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Фахівці урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події CERT-UA у режимі 24/7 оперативно реагують на повідомлення та допомагають зупинити атаки. Наші фахівці аналізують логфайли для того, щоб зрозуміти весь ланцюжок реалізації атаки, збирають цифрові докази, а також допомагають якомога швидше відновити роботу веб-ресурсів.

Повідомити CERT-UA можна:

  • на пошту cert@cert.gov.ua;
  • телефоном: (044) 281-88-05, (044) 281-88-25, (044) 281-88-01 (вихідні та святкові дні, цілодобово);
  • за допомогою форми на сайті https://cert.gov.ua/contact-us.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати