17 квітня 2024, 11:24

Швидкість інтернету через Wi-Fi: як отримати максимум

Інтернет-підключення стало невіддільною частиною нашого щоденного життя. Ми дедалі більше залежимо від безперервного доступу до мережі як для роботи, так і для розваг. Проте іноді швидкість інтернету з Вай Фай може бути недостатньою для задоволення певних потреб. Якщо ви помітили, що швидкість підключення суттєво знизилася, можна спробувати виправити це власноруч або ж звернутися до надійного провайдера, щоб підключити високошвидкісний інтернет або інтернет ТВ


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


zF82sqTozE2J3gTAxrUoewq7HqS46f44XDvs9S4-HNtBdn7YCq7oOmBD4Dir6SQ6lawKi18PzaPUNVEk7npUeDgGuzLjE5vsAVi23E2X37i484bIqpCt3scXzN_1DOq3C1QlHw01tHHeBnL2g7qesMA

Як максимізувати швидкість бездротового підключення до мережі

Не завжди швидкість Wi-Fi відповідає нашим очікуванням, однак є декілька перевірених способів покращити ситуацію без значних зусиль. Зокрема, слід виконати наступне:

 • Перевірити швидкість інтернету. Насамперед слід з’ясувати, наскільки швидким є реальне підключення до мережі. Для проведення тесту на швидкість інтернету можна скористатися відповідними сервісами.

 • Перевірити правильність розташування роутера. Перш ніж звинувачувати провайдера або виробника обладнання в низькій швидкості Wi-Fi, переконайтеся, що роутер розташований належним чином. Він повинен бути в центрі приміщення, вільним від перешкод і якомога ближче до того місця, де ви найчастіше використовуєте домашній інтернет.

 • Оновлення програмного забезпечення та драйверів. Виробники регулярно випускають оновлення для роутерів, які покращують їхню ефективність і безпеку. Також не забувайте відстежувати оновлення драйверів для вашого бездротового обладнання на комп’ютерах та інших пристроях.

 • Оптимізацію мережевих пристроїв. Відключіть зайві пристрої від мережі Інтернет, які вам зараз не потрібні. Чим менше пристроїв підключено до однієї мережі, тим більшою є пропускна здатність для тих, які дійсно потребують швидкого доступу до мережі.

 • Перевірити безпеку мережі. Переконайтеся, що ваша мережа захищена надійним паролем. Несанкціоновані підключення можуть сповільнити підключення до інтернету.

Якщо ж вказані дії не призвели до покращень, то це означає, що настав час змінити провайдера й підключити інтернет на більшій швидкості.

Дійсно швидкий інтернет від надійного провайдера

У Києві та інших містах України високоякісні послуги інтернету пропонує надійний провайдер Мережа Ланет. Своїм абонентам компанія надає низку суттєвих переваг, зокрема:

 • різноманітні тарифні плани, щоб кожен користувач мав змогу підібрати для себе оптимальний варіант;

 • використання провайдером найякіснішого обладнання та програмного забезпечення для надання високої якості послуг;

 • доступна вартість пропонованих тарифів;

 • забезпечення доступу до інтернету навіть без електропостачання;

 • можливість вигідно придбати потрібне обладнання напряму у провайдера, а також замовити додаткові послуги;

 • цілодобовий доступ до професійної технічної підтримки клієнтів.

Щоб замовити підключення якісного та швидкого інтернету, достатньо залишити заявку онлайн на сайті провайдера або звернутися за вказаними контактами:

м. Київ, просп. Берестейський (Перемоги), 95

info@lanet.ua

(044) 500-03-03

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати