26 лютого 2013, 3:03

Інвестування фізичних осіб

Основні інструменти в Україні

Опубліковано в №08-09 (350-351)

Павло Наконечний Інвестиційний експерт Фондової компанії НЕТТРЕЙДЕР Україна

У лексиці українців слово «інвестиції» зводиться до банального поняття «купити іноземну валюту» чи «покласти на депозит». А чи насправді в Україні немає місць, де капітал може ефективно працювати, створюючи активи своєму власнику? Звісно, є. Але чому ж тоді слово «інвестиції» залишається в нашому лексиконі досить незвичним? Насамперед, як це не важко визнати, але в українців порівняно з населенням інших розвинених країн вкрай низький рівень фінансової грамотності і не розвинена на підсвідомості накопичувальна функція. Усю суть слова «активи» не розуміють навіть випускники провідних економічних вузів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як показують дослідження, на запитання: «Куди б ви інвестували?» майже всі опитувані відповіли: «Депозити», на наступне питання: «Які інструменти інвестування вам відомі?» знову ж більша частина респондентів відповіла: «Депозити». Проте в Україні досить широкий вибір інструментів інвестування.

Пропоную далі проаналізувати інструменти інвестування в Україні, доступні фізичній особі, з професійного погляду, тобто розглянемо з точки зору ризиків, які несе інвестор, та можливого прибутку.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати