26 лютого 2013, 3:23

Фондовий ринок України: негатив функціонування та перспективи розвитку

Наявні проблеми та майбутні вдосконалення діяльності фондового ринку

Опубліковано в №08-09 (350-351)

Олег Гайдучок
Олег Гайдучок «Oleg Gajduchok & Company, ЮФ» Керуючий партнер

Відповідно до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» від 23.02.2006 № 3480-IV» фондовий ринок (або ринок цінних паперів) – це сукупність учасників фондового ринку та правовідносин між ними щодо розміщення, обігу та обліку цінних паперів і похідних (деривативів). На сьогодні останні зміни, які мають бути внесені до цього Закону, відбудуться 1 січня 2014 року, відповідно до Закону України від п’ятого липня 2012 року № 5080-VI.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У нинішніх умовах розвиток обороту цінних паперів стає основною галуззю фінансової сфери, без якого не варто розраховувати на нормальну роботу складного та великого механізму ринкової економіки. Становлення ринкових відносин призвело до трансформації існуючих раніше форм та методів управління, а також до зміни самої технології функціонування товарних і фінансових ринків та модернізації майже всіх сфер економіки, головним завдання при цьому є створення для залучення у вітчизняну економіку додаткових інвестицій. Головну роль у такому процесі відіграє фондовий ринок, який в Україні функціонує дещо недосконало та має низку проблем й прорахунків, на жаль.

За останніх десять років розвиток світової економіки супроводжується впровадженням євро інтеграційних процесів, які надають можливість доступу до ресурсів, але підвищується залежність економіки від розвитку саме світового фінансового ринку.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати