11 червня 2013, 12:09

Антимонопольне врегулювання процедур державних закупівель

Узагальнення та оприлюднення помилок

Опубліковано в №24 (366)

Роман Гапоненко

Оспорювання результату тендерних торгів

Роман Гапоненко «Гапоненко Роман і партнери, МЮФ» Президент

На даний момент в Україні одним з актуальних питань є проблема державних закупівель за державні кошти, які відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» повинні базуватися на принципах максимальної економії та ефективності, запобігання корупційним діям і зловживанням, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Але в умовах нинішньої реальності всі вищезазначені принципи не завжди (а зазвичай дуже часто) не дотримуються, у результаті чого виникають ситуації, які потребують професійного юридичного втручання і регулювання конфліктних ситуацій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вищезазначені проблеми є загальнодержавними і стосуються всіх державних програм і проектів. В основі Закону лежить принцип раціонального та ефективного використання бюджетних коштів і глобального впровадження у сферу тендерних закупівель товарів, робіт та послуг для державних потреб єдиної структурованої системи, що базується на суспільно визнаних опорах ринкової економіки: конкуренції, прозорості, недискримінації та децентралізації. Вагомим внеском у процес врегулювання держзакупівель на законодавчому рівні є відгук активної маси учасників у вигляді запитів на роз’яснення або скарг про незаконні дії замовників торгів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0