17 грудня 2013, 14:49

Серед пріоритетних напрямів роботи у 2013 році були регуляторні питання і питання комплаєнсу

Серед пріоритетних напрямів роботи у 2013 році були регуляторні питання і питання комплаєнсу

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Лана Сінічкіна
Лана Сінічкіна «Arzinger» партнер, адвокат, керівник практики антимонопольного та конкурентного права

Другий рік поспіль АО Arzinger обрано офіційним юридичним радником Комітету з охорони здоров’я Європейської бізнес асоціації. Фірма надає постійну експертну підтримку Комітету з питань охорони здоров’я Американської торговельної палати, а також профільній Асоціації виробників інноваційних ліків APRAD. Про ці та інші здобутки фармацевтичної практики компанії, а також про плани на наступний рік «Юридичній газеті» розповіла партнер Адвокатського об’єднання Arzinger Лана Сінічкіна


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Пані Лано, як Ви можете охарактеризувати стан практики у 2013 році?

 

У 2013 році практика «Охорона здоров’я та фармацевтика» АО Arzinger продовжила свій професійний розвиток завдяки активній участі наших юристів у нормотворчому процесі щодо багатьох законодавчих ініціатив та вже імплементованих регуляторних змін у цій галузі, а також набула нового практичного досвіду завдяки цікавим проектам наших клієнтів, які ми супроводжували цього року.

 

Які тенденції спостерігалися в практиці у році, що минає?

 

Тенденції нашої практики віддзеркалюють ті зміни, які відбувалися у правовому регулюванні та мали суттєве значення для галузі протягом року. Так, найбільш значними змінами, які сколихнули ринок протягом року, були введення ліцензування імпорту лікарських засобів, ініціатива щодо запровадження примусового ліцензування на об’єкти інтелектуальної власності у галузі фармацевтики, спроба запровадження профільним міністерством правил належної промоції лікарських засобів тощо. Зважаючи на багатопрофільність змін, що відбуваються в галузі, у нашій практиці сформовано робочі групи, члени яких відслідковують певні нормотворчі ініціативи та беруть участь у їх формуванні за відповідною спеціалізацією.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати