17 грудня 2013, 14:38

Наша компанія сповідує силу спеціалізації

Упевнено відбуваються структуризація та розвиток окремих напрямків роботи

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Марія Ортинська
Марія Ортинська «IPStyle, ПЮК» директор, патентний повірений України

Міжнародні експерти одностайно вказують на проблему піратства в Україні як на таку, що потребує рішучого розв’язання. Водночас навряд чи це можливо здійснити за допомогою самих лише законодавчих інструментів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про ці та інші нагальні питання сфери інтелектуальної власності у році, що минає, а також про підсумки роботи у 2013-му та про плани на 2014 рік «Юридичній газеті» розповіла директор Патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська

 

Пані Маріє, наскільки вдалим був 2013 рік для Вашої компанії? Чи задоволені Ви економічними показниками?

 

Загалом для компанії цей рік був надзвичайно продуктивним, цікавим і нелегким одночасно. У 2013 році компанією були створені два департаменти – міжнародного захисту прав інтелектуальної власності та патентних досліджень. Тобто при дуже вузькій бутиковій спеціалізації – інтелектуальній власності, у зв’язку з поглибленням практики в цій сфері, довелося структурувати та розвивати окремі напрями роботи.

Міжнародний захист прав інтелектуальної власності – це порівняно новий, проте один з провідних напрямів діяльності компанії, адже з кожним роком українські фірми задумуються про вихід на нові ринки, що потребує як аналізу можливості вийти з певними продуктами та технологіями, набуття прав інтелектуальної власності на них, так і подальшого супроводу, зокрема боротьби з підробками.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати