18 лютого 2022, 10:53

ЮФ «АНК» захистила інтереси NORDEN

ЮФ «АНК»

Адвокати ЮФ «АНК» успішно захистили інтереси компанії NORDEN (Данія) в судовому спорі з морським агентом про стягнення безпідставно отриманих коштів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Закон «Про внутрішній водний транспорт»: що зміниться з нового року"

Великий данський судновласник звернувся до господарського суду в серпні 2020 р. з позовом до одного з місцевих агентів, в якому просив стягнути 81 тис. доларів США як кошти, отримані без достатніх правових підстав. Позивач стверджував, що судновласник сплатив ці кошти в результаті завищення вартості буксирних послуг морським агентом. З огляду на складність справи, її розгляд судами трьох інстанцій затягнувся на 1,5 року. Нарешті 08.02.2022 р. Верховний Суд підтвердив рішення суду апеляційної інстанції, який задовольнив позовні вимоги в повному обсязі та зобов’язав морського агента повернути данському судновласнику 81 тис. доларів США як кошти, отримані без достатніх правових підстав, та відшкодувати витрати на правову допомогу.

Компанія NORDEN була заснована у 1871 р. та є однією з найстарших судноплавних компаній Данії, під управлінням якої перебуває танкерний та балкерний флот з приблизно 500 суден. Флот під управлінням NORDEN виконує регулярні суднозаходи в українські порти.

Команду ЮФ «АНК» у цій справі представляли адвокати Артем Волков, Костянтин Моряков, Ніна Костюк під загальним керівництвом керуючого партнера, адвоката Олександра Кифака.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати