10 квітня 2015, 14:30

Wizz Air умовили залишатися в Україні

Укрінформ

Угорська авіакомпанія Wizz Air відкладе ліквідацію дочірньої компанії в Україні. Така домовленість досягнута на зустрічі керівництва компанії і Міністерства інфраструктури України, повідомив журналістам у п'ятницю заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, передає Укрінформ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Wizz Air Україна залишається з ліцензією. Щойно вони зрозуміють, що рівень ризиків для них понижений - вони цю компанію перезапустять", - сказав Шульмейстер.

За його словами, на сьогоднішній день Державіаслужба вже переоформила угорській авіакомпанії Wizz Air напрями до Німеччини, Польщі та на Кіпр, які виконувала українська дочірня компанія. Також Wizz Air веде переговори з владою Іспанії й Італії про переоформлення дозволів.

Окрім того, компанія планує найближчим часом запустити зі своїх баз рейси у Софію і Вільнюс. "Якщо це у них пройде добре, то вони розглянуть варіант вже - Вільнюс, Софію теж включити у сполучення з Україною", - зазначив Шульмейстер.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати