15 квітня 2020, 10:03

ВС розпочав підготовку до проведення Пленуму

Прес-служба Верховного Суду

Верховний Суд розпочав підготовку до проведення Пленуму Верховного Суду з метою надання оцінки дотримання гарантій незалежності судової влади під час ухвалення Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позиція ВС щодо умов застосування амністії до особи, котра вчинила кілька злочинів".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Підготовка включає як здійснення правового аналізу прийнятих норм, так і вирішення технічних питань, необхідних для проведення Пленуму.

Так, відповідно до зазначеного Закону, з квітня 2020 р. та на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, суддівська винагорода для всіх діючих суддів, у т.ч. суддів Конституційного Суду України, членів Вищої ради правосуддя та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України нараховується у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2020 р.

"Також звертаємо увагу, що останнім часом на деяких сумнівних телеграм-каналах поширюється неправдива інформація, яка не має нічого спільного з реальним розвитком подій як щодо питання суддівської винагороди, так і щодо інших важливих питань функціонування та розвитку судової влади. Судова влада неодноразово ставала об’єктом викривлень та маніпуляцій, проте цього разу автори та бенефіціари цих "казок", на жаль, знаходяться всередині судової системи і переслідують власні корисливі цілі, які не мають нічого спільного ані з незалежністю та ефективністю судової влади, ані із захистом прав та інтересів громадян. Тож рекомендуємо критично ставитися до публікацій на сумнівних ресурсах", - зазначили у ВС.

Нагадаємо, в Україні презентовано сайт юридичного протистояння з РФ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати