04 червня 2015, 15:12

ВР дозволила допуск в Україну іноземних військ для підтримки миру

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законодавчим актом доповнено Закон України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України" низкою положень, спрямованих на розширення переліку правових підстав перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України. Зокрема, такою підставою пропонується вважати надання Україні на її прохання допомоги у вигляді проведення на її території міжнародної операції з підтримання миру і безпеки на підставі рішення ООН та/або ЄС.

Законом передбачена заборона на перебування на території України підрозділів збройних сил тих держав, які розв'язують проти України збройну агресію.

Законопроект зареєстровано за №2953.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати