20 жовтня 2020, 10:16

Влада Таїланду заборонила застосовувати Telegram

Про план Уряду щодо блокування Telegram повідомили місцеві ЗМІ після того, як документ, позначений як «дуже конфіденційний», потрапив і поширився у соціальних мережах. «Telegram — це популярний додаток для безпечного обміну повідомленнями, який використовується активістами для організації протестів». Про це повідомляє веб-сайт BBC.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Diia Summit: нові цифрові послуги та документи".

Документ, який, очевидно, підготовлений Міністерством цифрової економіки Таїланду, яке має повноваження цензурувати інтернет у Таїланді, був надісланий до Національної комісії з питань мовлення та телекомунікацій. Окремо поліція заявила журналістам, що доручила міністерству цифрових технологій обмежити групу «Вільної молоді» у Telegram. В останні місяці група відігравала ключову роль в організації протестів. В окремому розпорядженні поліція Таїланду заявила, що проводить розслідування щодо 4 відомих інформаційних організацій за їх прямим повідомленням про протести та погрожує закрити ці інформаційні видання за порушення указу, виданого минулого тижня, про припинення мітингу.

Продемократичні активісти вже місяці проводять протести з закликами про відставку прем'єр-міністра та обмеження повноважень монархії. Члени студентського руху збираються наперекір наказу про заборону протестів і хочуть, щоб Прем'єр-міністр Прают Чан-Оча — колишній голова армії, який захопив владу в результаті державного перевороту 2014 р., — подав у відставку. З того часу їхні вимоги щодо реформ зросли, включаючи сумнів у ролі монархії — інституту, який здавна вважався священним у Таїланді.

Влада не змогла приборкати мітинги, протестуючі все ще збираються щодня, в основному мирним шляхом, у Бангкоку та інших частинах країни.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати