17 квітня 2015, 16:29

ВКДКА узагальнить дисциплінарну практику з двох питань

ВКДКА

На засіданні ВКДКА 17 квітня було ухвалене протокольне рішення щодо узагальнення дисциплінарної практики кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури з питань притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності за грубе одноразове порушення правил адвокатської етики та за невиконання рішень органів самоврядування, повідомляє прес-служба ВКДКА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, відповідно до ст.ст. 31, 32 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» грубе одноразове порушення ПАЕ є підставою для накладення на адвоката таких дисциплінарних стягнень, як зупинення права на заняття адвокатською діяльністю та позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю. Невиконання рішень органів адвокатського самоврядування є однією з підстав для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (п. 6 ч.2 ст. 34 Закону).

У робочу групу з підготовки узагальнення з цього питання включені заступник голови Олег Макаров (через відсутність на засіданні – за попереднім погодженням), а також члени ВКДКА Віталій Волчо, Татьяна Дроботущенко, Андрій Мягкий, Олександр Ноцкий.

Узагальнювати практику буде робоча група у складі голови  ВКДКА Валентина Загарія, заступника голови Олега Макарова (через відсутність на засіданні – за попереднім погодженням), секретаря комісії Ірини Піх, а також членів комісії Тетяни Подольної та Олександра Пшеничного.

Секретаріату ВКДКА доручено підготувати та направити до КДКА регіонів відповідні запити щодо надання Комісії для вивчення матеріалів справ з порушених питань.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати