18 червня 2015, 17:37

Вища рада юстиції обрала секретарів секцій

Прес-служба Вищої ради юстиції

На засіданні 18 червня 2015 року за результатами розгляду питань порядку денного Вища рада юстиції ухвалила рішення про внесення змін до складу секцій у зв’язку із призначенням на посаду члена ВРЮ Вадима Беляневича та обрала секретарів секцій, повідомляє прес-служба ВРЮ. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як нагадав  на початку розгляду цього питання Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, відповідно до Регламенту Вищої ради юстиції, кількісний склад секції визначається з урахуванням характеру та обсягу питань, розгляд яких належить до компетенції Ради, а персональний – з урахуванням побажань членів Ради та потреб забезпечення ефективної роботи конституційного органу.  На підставі вказаної норми персональний склад секцій Вища рада юстиції затверджує на засіданні.  Рішенням від 9 червня 2015 року cклад секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад був визначений у кількості 11 членів Вищої ради юстиції, а дисциплінарної – 9 членів.

Рішенням ВРЮ члена Вищої ради юстиції Беляневича Вадима Едуардовича було введено до складу секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. Крім того, було обрано секретарів секцій. На посаду секретаря кадрової секції член ВРЮ Тетяна Малашенкова висунула кандидатуру Олексія Маловацького. Вибір членів секції вона обґрунтувала необхідністю уникнути  суб’єктивізму під час розгляду справ щодо призначення та звільнення суддів у кадровій секції, де більшість складають саме судді.

За результатами обговорення Вища рада юстиції обрала на посаду секретаря секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад члена Вищої ради юстиції, юриста Маловацького Олексія Володимировича, а на  посаду секретаря дисциплінарної секції Вищої ради юстиції – члена Вищої ради юстиції, суддю Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Лесько Аллу Олексіївну.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати