14 березня 2022, 19:01

Відсьогодні Revolut стає доступним для українців в ЄС

Пресслужба Міцифри

Фінансовий додаток Revolut полегшив вимоги для українців, необхідні для відкриття рахунку, а також відмовився від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Revolut дозволяє тим, хто перетнув кордони країни, отримати доступ до своїх коштів, прив’язавши додаток до свого українського банківського рахунку. Revolut пропонує платіжні послуги всім, хто змушений виїхати з України, надаючи доступ до додаткових валют та механізмів заощаджень.

Стандартний рахунок не передбачає щомісячної комісії і може використовуватися для відправлення/отримання грошей, а також для обміну валюти. Картку Revolut можна буде використовувати в будь-якій точці Європейської Економічної Зони (ЄЕЗ) та України. Обмеження на переказ коштів з вашого рахунку Revolut на інший рахунок складає €1,500 на день. Друзі та рідні, які вже знаходяться в Європі, також зможуть швидко та надійно переказати їм гроші. Ліміти на користування рахунком встановленні згідно обмежень стандартного плану Revolut.

Відкриття рахунку в ЄЕЗ зазвичай вимагає підтвердження права на проживання в Європі. Оскільки багато тимчасово переміщених осіб з України не можуть надати це підтвердження через брак документів, Revolut пом’якшила цю вимогу, щоб якомога більше людей могли швидко відкрити рахунок і отримати доступ до своїх коштів.

Revolut також відмовляється від деяких комісій за перекази та обмін валют, щоб забезпечити відсутність додаткових зборів з тимчасово переміщених осіб, які обмінюють свою українську гривню на іншу валюту.

Як відкрити рахунок?

  • Завантажити мобільний додаток Revolut (App Store, Google Play Store)
  • Клікніть “Sign up” і введіть ваш номер телефону. Це може бути номер будь-якої країни, головне щоб ви могли отримати SMS повідомлення на цей номер
  • Виберіть країну в якій ви знаходитесь, наприклад, Польща чи Словаччина - в секції “Country of residence”
  • Введіть свою поточну адресу за межами України, наприклад, адресу вашого житла/тимчасового притулку, та інші особові дані
  • Виберіть та завантажте фото українського паспорту* або ID-картки для підтвердження особи
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати