16 січня, 2023 року на дванадцятому засіданні комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України оголосили рейтинг кандидатів за результатами проходження тестувань на знання законодавства та загальних навичок.
Читайте також: "РСУ оголосила про початок прийняття пропозицій щодо кандидатури до складу Дорадчої групи експертів"
Про це повідомляє Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади Директора НАБУ.
Так, тестування загальних здібностей 13-14 січня пройшло 49 кандидатів з 50 допущених за результатом попереднього етапу.
Комісія вирішила допустити до наступного етапу конкурсу кандидатів які розмістились з 1-го по 22-ге місце, оскільки кандидати, які розділили 19-22 місця набрали однакову кількість балів, і відповідно до правил проведення конкурсу, також мають бути допущені до наступного етапу конкурсу.
Рейтинг кандидатів
Комісія наголосила, що наступний етап – практичне завдання буде відбуватися в один день одночасно для всіх кандидатів.
Переглянути запис засідання комісії можна за посиланням.