22 вересня 2021, 17:28

В Україні запроваджують обов'язкову вакцинацію

Пресслужба МОЗ

В Міністерстві охорони здоров’я обіцяють затвердити чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковому щепленню. Відповідне протокольне рішення прийняли сьогодні на засідання Уряду. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 23 вересня Україна переходить в «жовтий» рівень епіднебезпеки"

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Вже відомо, що до нього включать працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій. 

Міністр охорони здоров'я наголосив, що Європейський суд з прав людини у квітні цього року підтвердив положення національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Статтею 12 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб. Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати