16 травня 2022, 14:43

В Україні відновлюють роботу камери фіксації порушень ПДР

Пресслужба МВС

З 16 травня в Україні відновлять роботу камери фіксації порушень правил дорожнього руху. Інформація на камерах автоматичної фіксації порушень ПДР надійно захищена.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зловмисники підроблюють ресурси МВС України"

"Камери не працюватимуть на тимчасово окупованих територіях. Наразі вони проходять тестування і з понеділка запрацюють, навіть, у тих населених пунктах, які раніше були окуповані армією рф", — наголосив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Також він зазначив, що підрозділи Нацполіції, які були залучені у відсічі збройній агресії рф, у тих регіонах, де це можливо, уже повертаються до виконання безпосередньо поліцейських функцій, наприклад, патрулювання.

Загалом запрацює 128 камер у 20 містах України.

Переконані, що робота системи автоматичної фіксації порушень ПДР, як і в попередній період, дозволить зменшити кількість ДТП, оскільки саме порушення швидкісного режиму є причиною номер один для ДТП зі смертельними наслідками”, - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.

“З початку широкомасштабної агресії рф проти України жоден реєстр чи база даних, якою володіє МВС або підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади, жоден документ не потрапив до рук ворога. Всі камери автоматичної фіксації порушень ПДР так само працюють в режимі, що забезпечує конфіденційність передачі даних”, - додав він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати