08 червня 2022, 15:16

В Україні створять інформсистему "Книга катів" про воєнних злочинців рф

Україна створить інформаційну систему "Книга катів", де публікуватимуть дані російських військових, які вчиняли воєнні злочини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці пропонують ввести обовʼязковий іспит для отримання громадянства України"

Про це розповів Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні.

"На наступний тиждень запланований запуск спеціальної "Книги катів" – інформаційної системи, у якій збираються підтверджені дані щодо воєнних злочинців і злочинців із російської армії. Я неодноразово наголошував, що всі вони обов'язково понесуть відповідальність. І ми крок за кроком до цього наближаємося", – зазначив Глава держави.

За його словами, створення такої інформаційної системи триває вже певний час. У книзі будуть опубліковані конкретні факти про конкретних людей, які винні у жорстоких злочинах проти українців.

Президент пояснив, що така "Книга катів" є однією з основ не тільки відповідальності безпосередніх виконавців воєнних злочинів – солдатів окупаційної армії, але й їхніх командирів.

"Тих, хто віддавав накази. Тих, хто зробив можливим усе, що вони наробили в Україні. В Бучі, в Маріуполі, в усіх наших містах, в усіх громадах, до яких дотягнулися. Усі будуть відповідати", – зазначив Володимир Зеленський.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати