25 травня 2020, 17:25

В Україні стали на 83% частіше шукати віддалену роботу

OLX Робота

За даними аналітики OLX Робота, пошукачі на карантині почали знаходити нові шляхи працювати. Так, на платформі стали значно частіше шукати вакансії із можливістю робити це з дому.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові доплати до зарплати".

Наприклад, у квітні порівняно з лютим кількість запитів "віддалена робота" зросла на 83%. Це означає, що українські пошукачі все ще знаходяться у пошуках омріяної посади, але хочуть мати можливість виконувати свої обов’язки віддалено, зазначають у OLX Робота.

У свою чергу роботодавці у період посилених обмежень соціальних контактів стали більше пропонувати роботу онлайн та виконання послуг з дому. Найпопулярнішими за кількістю оголошень у квітні стали офіс-менеджери. У цьому місяці таких пропозицій для віддаленої праці на OLX Робота стало майже вдвічі більше. Зазвичай до обов’язків, які потрібно виконувати з дому, входять прийом дзвінків та електронної пошти, ведення документообігу. У другий весняний місяць таким спеціалістам в середньому по Україні пропонували 10 тис. грн.

Ще одна можливість - робота оператором. Обов’язки на цій посаді включають прийом чи здійснення дзвінків, або онлайн-спілкування із клієнтами, тому комфортно виконувати таку роботу віддалено. У квітні в порівнянні з лютим кількість оголошень з пошуку спеціалістів зросла більш як вдвічі, а оплата цієї праці стабільна - в середньому 12,5 тис. грн.

Як зазначається, віддалену зайнятість роботодавці можуть запропонувати також Instagram-фахівцям - щодо ведення акаунтів у соцмережі, роботи з контентом, написання постів. У квітні порівняно з лютим оголошень про їх пошук стало на 72% більше. Платити за креативну роботу по всій Україні готові в середньому 19,5 тис. грн на місяць. При цьому у квітні зарплата цих спеціалістів зросла на 2 тис. грн у порівнянні із останнім зимовим місяцем.

Також роботодавці активізувалися у пошуку менеджерів з продажу, й у квітні порівняно з останнім місяцем зими стали шукати їх на 42% частіше. З дому фахівці можуть легко контактувати з клієнтами, й отримувати в середньому 12,5 тис. грн.

Майже вдвічі побільшало шансів знайти роботу онлайн-адміністратором, адже таких оголошень на OLX Робота стало на 46% більше. Отримати за місяць фахівці можуть в середньому 22 тис. грн. Також стабільною лишається кількість оголошень про пошук диспетчерів на дому - їм пропонують роботу з транспортом та у службах таксі. Платити готові в середньому 11,5 тис. грн на місяць.

При цьому у попиті - бухгалтери для роботи з дому. Пропозицій працевлаштування для них у порівнянні з лютим побільшало у 5,5 разів. За місяць цим спеціалістам пропонують в середньому 10 тис. грн.

Читайте також: "Суд стягнув 125 000 грн за порушення прав на "ХаХаскі" в чужому Instagram-акаунті".

Водночас у ТОП-10 віддалених вакансій вирвалися і дві професії, де роботодавці на OLX Робота ще у лютому не шукали фахівців, - це програмісти та копірайтери. Робота із комп’ютерним забезпеченням чи із текстами не вимагає фізичної присутності в офісі, тому цих фахівців закономірно стали більше шукати у квітні. При цьому першим за місяць в середньому пропонують 20 тис. грн, а іншим - 21,5 тис. грн.

Активніше із настанням карантинних обмежень стали шукати і продавців для роботи з дому. Якщо ще у лютому на платформі їх не шукали, то у квітні тут вже можна було знайти пропозиції такої зайнятості із рекордною середньою зарплатою понад 29 тис. грн.

(для перегляду натисніть на зображення)

Інфографіка_OLX Робота_Українці стали на 83% частіше шукати віддалену роботу

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати