20 листопада 2023, 14:09

В «Ілляшев та Партнери» призначені двоє радників

«Ілляшев та Партнери»

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвокатів Костянтина Кривенка та Олександра Руденка на посади радників. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«В «Ілляшев та Партнери» ми намагаємось зберігати та розвивати свій колектив, забезпечуючи нашим адвокатам та юристам професійне зростання та комфортні умови роботи над гучними проєктами, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Ми раді відзначити наших адвокатів, які підтвердили не тільки свій високий професійний рівень, а й відданість нашій компанії та нашим довірителям, та безумовно заслуговують професійного визнання. Завдяки їхнім знанням і досвіду ми зміцнили свої позиції на ринку, тож призначення їх радниками є цілком логічним і справедливим кроком».

Кривенко Костянтин (2)

Костянтин Кривенко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2019 року. Спеціалізується на супроводженні кримінальних справ в Україні і за кордоном, захищає інтереси клієнтів на всіх стадіях кримінальних проваджень, пов’язаних зі службовою діяльністю та у сфері економіки, спеціалізується на правовому забезпеченні безпеки бізнесу від незаконного тиску. Консультує національні та міжнародні компанії з питань правового регулювання віртуальних активів та дотримання законодавства про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Костянтин є досвідченим адвокатом та щорічно супроводжує десятки кримінальних процесів, пов’язаних з посадовими та економічними злочинами, включаючи шахрайство, розкрадання та розтрату майна, корупційні правопорушення, умисне ухилення від сплати податків та легалізацію (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом.  Його професійний досвід охоплює участь у слідчих діях, повернення арештованих активів, зміну запобіжного заходу.

Серед останніх проектів Костянтина: консультування та представництво інтересів однієї з найбільших українських авіаційних компаній у кримінальних справах, ініційованих Службою безпеки України, щодо активів клієнта; захист інтересів груп компаній, підприємств та їхніх посадових осіб за обвинуваченнями в економічних злочинах; захист колишніх державних діячів в рамках кримінальних проваджень щодо недостовірного декларування.

Руденко Олександр

Олександр Руденко приєднався до команди «Ілляшев та Партнери» у 2020 році. Олександр спеціалізується на супроводі M&A угод на фінансових ринках та ринку нерухомості, імплементації складних корпоративних реорганізацій різних груп компаній, що задіяні у виробничому секторі та у цифровій економіці. 

Олександр має успішний досвід супроводу знакових M&A угод на фінансових ринках та на ринку нерухомості, імплементації складних корпоративних реорганізацій компаній, що задіяні у виробничому секторі та у цифровій економіці, а також має значний досвід консультування як локальних, так і міжнародних фінансових інституцій з питань банківського регулювання, ліцензування та фінансового регулювання в Україні, а також міжнародних та великих національних компаній з різних питань ведення бізнесу в Україні. 

Серед останніх проєктів Олександра: юридичний супровід інвестицій міжнародної  корпорації у розвиток нового виробництва в Україні; корпоративна реструктуризація агропромислового холдингу; комплексне юридичне консультування розробника рішень для онлайн-банкінгу; юридичне консультування та комплексна підтримка оформлення інвестицій в іноземні компанії з метою розвитку бізнесу клієнтів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати