07 травня 2015, 10:15

В Донецьку зникла суддя

Судова влада України

У Донецьку зникла суддя Калінінського районного суду, у викраденні підозрюються терористи ДНР, повідомляє портал «Судова влада України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Рада суддів України звернулась до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та  Керівництва Антитерористичного центру при Службі безпеки України з проханням про невідкладне реагування щодо факту зникнення судді Калінінського районного суду міста Донецька Федорчук Марії Михайлівни», - йдеться у повідомленні.

6 травня 2015 року до Ради суддів України надійшло повідомлення про те, що суддя М. Федорчук, яка є також головою Калінінського районного суду м. Донецька, була затримана 4 травня 2015 року за місцем свого проживання у місті Донецьк. У затриманні підозрюються «невідомі особи так званої Донецької народної республіки». Немає жодних офіційних відомостей про її місцезнаходження.

Напередодні дана судова установа припинила роботу у зв’язку із її розташуванням на території, яка органами державної влади України тимчасово не контролюється. Згідно з розпорядженням голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 02.09.2014 №27/0/38-14 розгляд справ, підсудних Калінінському районному суду м. Донецька, здійснюється Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області.

Також відомо, що М. Федорчук подала заяву про звільнення у відставку у зв’язку із досягненням 20 травня 2015 року 65 років. Заява перебуває на розгляді у Вищій раді юстиції.

Жінка проживає одна та близьких родичів не має.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати