06 жовтня 2021, 16:43

Уряд виділив кошти на рекламу вакцинації

Пресслужба МОЗ

Сьогодні Уряд схвалив постанову про необхідність виділення 25 млн грн з бюджету на підсилення інформаційної кампанії щодо вакцинації від COVID-19 на телебаченні. Гроші будуть передані в розпорядження профільному відомству — Міністерству культури та інформаційної політики. Міністерство охорони здоров’я координуватиме розробку самого контенту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці, які отримали різні вакцини, можуть згенерувати COVID-сертифікат у Дії"

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабміну. 

З березня по серпень 2021 року на телебаченні розміщено 6 відеороликів з інформацією про вакцинацію від COVID-19 у межах соціальної квоти та партнерства. За даними Nielsen Ukraine, за цей час тема вакцинації охопила 19,3 млн або 71% ТВ-аудиторії українців старших 18 років.

Окрім оперативного інформування на офіційних каналах МОЗ, запущено кілька інформаційних кампаній з використанням зовнішньої реклами, розміщенням матеріалів у точка дотику з громадянами, онлайн-промо та партнерствами. Серед таких кампаній «Вакцинація — єдиний спосіб захистити себе від COVID-19» про етапність та принципи вакцинальної кампанії (весна 2021), «Захищені» з історіями людей, які вакцинувались (літо-осінь 2021) та «Час вакцинуватись» про центри масової вакцинації (літо 2021). Розробку та імплементацію інформаційних кампаній підтримують міжнародні донори, серед яких Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Всесвітня організація охорони здоров’я, Європейський Союз, Світовий Банк, уряд Швейцарії, Червоний Хрест та ін.  

Зі стартом вакцинації від COVID-19, у лютому 2021 року створений Комунікаційний центр вакцинації від COVID-19, який щоденно інформує українців про особливості та перебіг вакцинальної кампанії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати